Skip to main content

SONICPHOR®-KAVITÁCIA

KAVITÁCIA

Sonicphor® (Sonifikácia)

Vyššia úroveň kavitácie – ultrazvukové vlnenie spôsobuje v medzibunkovej tekutine – lymfe – vznik plynových mikrobublín. Tieto pri implózii (zrútení sa do vnútra) uvoľnia energiu, ktorá spôsobí prasknutie membrány tukovej bunky, a tým jej trvalé odstránenie. Uvoľnené triglyceridy sa odplavujú lymfatickým systémom, a potom prejdú do krvného riečiska, aby sa ďalej metabolizovali v pečeni.

Ide o inovačnú metódu, ktorá prináša bezpečné ošetrenie, ktoré je mimoriadne účinné v boji proti celulitíde a nahromadeným tukovým vankúšikom. Technológia Sonicphor® poskytuje neinvazívne aplikácie, založené na princípe nízkofrekvenčnej sonizácie.

SCP®

Sonication Controlled Program (Bezpečnostný program sonizácie)

Bezpečnosť ošetrenia pre zákazníkov aj ošetrujúci personál zaručuje systém SCP® (Sonication Controlled Program) patentovaný firmou Novaestetyc, vyvinutý v spolupráci s lekárskou fakultou univerzity v Pávii. Ide o inovatívnu technológiu, ktorá umožňuje selektívne a pohodlne ošetrovať iba tukové tkanivo. Systém sa skladá zo snímačov, ktoré dopredu vyhodnocujú možné reakcie spôsobené kavitačným účinkom ultrazvuku.

Funkcia SCP umožňuje predchádzať nežiaducim reakciám upozornením ošetrujúceho personálu automatickým prerušením vysielania ultrazvukových vĺn, vďaka čomu je ošetrenie absolútne bezpečné a nemôže dôjsť k popáleniu pokožky a nežiaducej deštrukcii tkanív.

TGS®

Track Guide System (Systém presného nasmerovania)

Táto patentovaná technológia umožňuje ošetrujúcemu personálu nasmerovať ošetrenie na presne určené miesta.

Prístroje využívajúce patentovanú technológiu Sonicphor® a SCP systém:

  • Bodyka
  • Bodyka Plus
  • Bodyka TGS